Бізнесмен Володимир Швед. ґвалтівнік. Згвалтування. Кримінал.

Бізнесмен сексолог Володимир Швед. Ведений львівський фахівець з ґвалтівнікам і згвалтувань. Практикуючий педіатр повідає.
Психологія ґвалтівніка: що рухає ґвалтівнікамі, в той час, коли вони здійснюють злочинні дії?
типи ґвалтівніков

Володимир Швед – згвалтування – це зле.

Конкретний стиль нападу, якому схильна жертва, виключно залежить від типу ґвалтівніка, що здійснює беззаконня. Дії таких злочинців систематизується за трьома основними стереотипам: злість, влада і садизм.

Злий ґвалтівнік використовує лють і надмірну силу. Він збирається заподіяти жертві больові відчуття, принизити її. Він вдається до фізіологічного і словесному образі набагато безжалісніше, ніж подібне потрібно для того, щоб контролювати ситуацію. Він може зв’язати жертву, після чого побити її. Його примус мимоволі, завчасно необдумано. Він знищує волю жертви численними сексуальними актами.

Подібні представники сильної статі гвалтують після будь-яких подій у власній долі, в той час, коли вони відчувають нібито «несправедливість» щодо до себе.Розраховуючи розплатитися, вони переводять свій гнів на незнайому жертву насильства, «без провини винну», яка відчуває на власній персоні вибух шаленства і злості ґвалтівніка-психа.
Володимир Швед – згвалтування пояснює. Абсолютно все ґвалтівнікі – вони завжди досягають єдиного. Щоб потерпіла дрейф. Щоб потерпіла зґвалтування відчувала себе принизити.

Владний ґвалтівнік використовує згвалтування як спосіб сексуального підкорення, підтвердження своєї сили. Найчастіше він вважає, що «зваблює» власну жертву, він здатний мріяти про те, що вона «впаде» після завершення зґвалтування – хотітиме постійних взаємин, зародиться вдячна за інтим. Досить часто такий ґвалтівнік виправдовує скоєний злочин, вважаючи, що він надав жертві насолоду, і буває здивований її негативною реакцією або жахом. Владолюбний ґвалтівнік звичайно викрадає свою жертву, утримує її в деякому приміщенні протягом тривалого часу, робить множинні згвалтування.

Владний ґвалтівнік – це зазвичай чоловік, невдаха в міжособистісних відносинах в сім’ї, на роботі, у своєму житті взагалі він відчуває власний провал.Гвалтує, маючи на меті компенсувати особистий комплекс неповноцінності, скутості у власній «чоловічої спроможності».

ґвалтівнік-садист – це звичайно особливо небезпечний, і, на щастя, дуже рідкісний вид статевого злочинця (2% від загальної кількості). Агресія його хвилює, він отримує блаженство, знущаючись над жертвою. Його сексуальні дії пов’язані з потребою для ґвалтівніка наносити рани, аж до вбивства.
Згвалтування, засвідчує Володимир Швед – – це тріумф ґвалтівніка. Хоч він в нинішній час можливо і не пізнавати збудження. Здатний трусити. Нам під силу не розуміти в тому числі і, що він зробить. Але те, що ґвалтівнік, який здійснює згвалтування в нинішній час злочинець – це також не діспутіруется.

Подібних злочинців звуть «сексуальними маніяками», вони найбільше турбують суспільство, утворюючи неправильне враження, що садистські насильства поширені більш, ніж інші варіанти згвалтувань.

У будь-якому згвалтуванні знаходяться три частини: панування, сказ і сексуальність. Все ж більшість правопорушників гвалтує не через сексуального бажання, і вони дуже часто не жадають домогтися статевого задоволення в згвалтуванні.Зносини – це в цілому всього лише їх засіб, це просто-напросто можливість для прояву агресії, можливості і влади.

Кожна жертва зґвалтування переживає знищення власного «Я», з тієї причини що конкретно це безсумнівно є істотою такого злочинного явища. Одна з жертв зґвалтування заявила: «Він поламав частина моєї душі». Мовлення по іншому дуже складно.

Володимир Швед – розповідає, що більш значуща за все для жінки після зґвалтування не відгороджуватися китайською стіною в собі. Застосовувати всі потенціали адаптації. Запитувати і в силові органи і до лікарів. Обов’язково потрібно продовжити жити.

Окремі риси ґвалтівніков

Більшість ґвалтівніков – це чоловіки. І переважна більшість з них виявляються рецидивістами – вони займаються зґвалтуваннями не раз і не два. Різні зрілі ґвалтівнікі, перебуваючи в ув’язненні, зізнавалися, що своє перше згвалтування вони содіяли у віці від 14 до 24 років.

Це не означає, що ґвалтівнікамі стають обов’язково представники чоловічої статі, жіноча половина людства точно також є учасниками статевого насильства,і хоча дані випадки відбуваються дуже рідко, тільки це аж ніяк не скасує такого моменту, що жінки теж зобов’язані кожен раз отримувати згоду всіх статевих партнерів і здійснювати сексуальні функції тільки з тими чоловіками і жінками, які конкретно цього хочуть.

Дуже багато громадян помиляється з приводу того факту, що в числі їхніх колег по роботі, сексуальних партнерів або інших чоловіків в їх обстановці не буває ґвалтівніков, але це, на жаль, абсолютно інакше.

Велика частина ґвалтівніков вибирають жертву насильства з нагоди. Вони в основному не орієнтуються на певний варіант жінок, а вірніше обирають ситуацію вчинення згвалтування, яка постачає їм випадок безкарності.
Володимир Швед – повідомляє про згвалтування, що ґвалтівнік може зуміє затіяти ховає і практично нічим не відокремлюватися.
ґвалтівнікі НЕ сверхсексуальни. На ділі, велика частина кажуть, що вони гвалтують не для статевого контакту, але вживають зносини як знаряддя приниження або образи власних потерпілих.

Переважна кількість ґвалтівніков не несе в собі психічних патологій.Входячи на шлях ненормальною форми поведінки, яким є насильство, вони цілком за це несуть відповідальність. Вони безсумнівно є осудними.

Чоловіки гвалтують чоловіків (дітей, підлітків) за такими ж обставинами, що і жіноча стать – з метою зганяння злості, почуття влади і контролю. Найголовніше завдання ґвалтівніка – наддомінування, про ганьбу і покарання за допомогою згвалтування.

Володимир Швед – бізнесмен. ґвалтівнік і згвалтування – це два найбільших лиха.

Досить часто згвалтування робиться знайомими. Є стереотип: «невідомий вискакує з-за кущів в темній алеї і, погрожуючи зброєю, гвалтує». Оскільки згвалтування іншому на побаченні не вкладається в даний шаблон, то і не сприймається як насильство. Насправді ж суть правопорушення залишиться незмінною: нав’язування до статевого акту відбувається всупереч волі і бажанню жінки, а які взаємини з’єднували перш злочинця і жертву насильства – містить не головне значення і не збавляє небезпеки скоєного.

Чи можна дізнатися злочинця «по обличчю»?

ґвалтівнік – це найімовірніше ефект виховання, ніж генетичне відхилення.Зрозуміло, в числі ґвалтівніков чимало нарцисів і асоціальних психів, тільки є безліч людей з нарцисизмом, тільки не схильних до насильницьким актам. У ґвалтівніков є певні єдині поведінкові риси і принципи, які викликають їх потяг до сексуального насильства:

Осуд інших – це улюблене: «Вона сама передбачала», «Вона сама наражалася». У повсякденній роботі / сім’ї – «Колеги / підлеглі / дружина так себе ведуть, що мені доводиться кричати на них». У загальному і цілому його власне дію ніколи в житті не несе негативного прояву – він незмінно справедливий і мудрий, а інші «дурили» і «нероби».
Ухилення приймати провину за особисту поведінку. Досить часто вони тлумачать це тим, що якісь незалежні від них обставини викликали його злодіяння: випивка, розлад від неуспіхів на робочому місці, хамство в торговому центрі або провал боготворімой спортивної команди. Дані умови, на його переконання, нездоланні і виправдовують його поведінку. У звичайному житті дані зовнішні моменти пояснюють все їх помилки і промахи. В поганий повсякденній роботі винні колеги, в безладді будинку – діти і дружина, в підвищеному вазі – клята реклама.
Вигадки про досягнення успіху – розмовляють про те, що якби не будь-які обставини, то вони могли б стати солідними, знаменитими, і використовують такі вигадки, щоб пояснити власну поведінку; що вони – супер-чоловіки, просто-напросто поки не складається з приставкою «понад», а після, будь-яка стала б щаслива. Багато хто впевнений, що з «понад» у них особисто абсолютно все нормально, і з цієї причини вони тепер уже правомочні на реалізацію своїх побажань.
Переосмислення ситуації – застосовують точки зору на тему, «Не я такий, життя людини така», «В сьогоднішньому суспільстві без такого ніяк», «Це соціум підштовхує чоловіків до такої поведінки», «Сама біологічна натура на увазі таку поведінку чоловіків».
ґвалтівнікі частенько використовують брехню щоб тримати жертву під наглядом. Часом вони в тому числі і самі собі брешуть для твердості.
Так, вони можуть говорити, що у них величезні зв’язку, що вони можуть в будь-яку хвилину знайти жертву і розправитися з нею особисто, якщо та заговорить.

Володимир Швед – бізнесмен сексолог. Чимало займаюся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то сильніше переконуюся, що у потерпілих ґвалтівніков найчастіше зараз є неповна слабкість після закінчення згвалтування.

За великим рахунком, Володимир Швед ґвалтівнікі в цілому виключно схильні до маніпуляцій. Всі вони охоче організовують всілякі «підстави» або ситуації, щоб милуватися, що вони можуть керувати відчуттями інших. Це стосується не тільки лише проблеми з насильством, а взагалі життя. Всім їм подобається атмосфера владності над іншими, навіть коли це просто буденна дрібнота.

Гра з жертвою. В результаті скоєння злочину багато хто продовжує проявляти на жертву насильства тиск. Особливо, якщо та сміє скаржитися. При цьому вони вміють поводитися глумливого, писати і затверджувати про деталі згвалтування, про те, що потерпіла сторона фактично відчувала задоволення, поширювати всілякі особисті деталі. Найчастіше залучаються приятелі, які так само насміхалися над жертвою, розносять про неї особисто чутки. Інший раз пробують знову зробити насильство, тому що «вона ж хоче».
Незважаючи на те, що у ґвалтівніка може бути постійний партнер, він не сильний в підтримці інтимних взаємин. Досить часто пристрасть у нього активізують не тривале щирі відносини, а підйом і напруження пристрастей.Йому подобається ходити на стадіони і в натовп, перебувати в гущі подій і пізнавати конкретно напади вражень.
Ведення гри в жертву. Якщо ґвалтівніка затримують, він норовить перевести ситуацію в новий контекст. Він – страждає сторона фемінізму, його труїть поліція зовсім не через такий «фігні» (п.8), а з політичних мотивів. Яке нібито було згвалтування було тільки приводом виключити його з політичної боротьби.
Зменшення свого злочину. Тут досить широко застосовується всіляка філософія: «А що особливого сталося?», «Та так, дрібнички», «Що буде з жертвою-то, подумаєш, обтрусився і пішла», «Шкода їй, що було витратити 15 хвилинок?».
Фрагментація поведінки – ґвалтівнікі не завжди поводяться загрозливо. Існують моменти, коли всі вони дуже добре обійдуться і без цього. Зокрема, у них ґВладімір швед говорить можуть бути часом стійкі подруги або дружини, з ким вони подають себе зовсім звичайно. Взагалі, ґвалтівнікі по суті своїй лютіше, ніж всі інші. Просто агресивність для них інструмент виконання власного бажання і сковування дій жертви нападу.
Вгадування думок – ґвалтівнікі вважають, що розуміють, про що мислять знаходяться навколо, і чого конкретно вони чекають фактично – жертви нападу незмінно хочуть їх, а критикують відчувають заздрість.
Поставтеся до перерахованого з свідомістю того, що це НЕ 11 ОЗНАК ґвалтівнікА, а лише окремі загальні відмінні риси. Вони охоплюють кілька особистісних структур, а не один тип особистості. Тому, не потрібно відшукувати серед своїх знайомих можливих злодіїв. Я говорю про них щоб було наочно видно, що ці риси поширені в популяції досить широко, і неможливо з-за рогу розгледіти злочинця, так само як не можна по обличчю визначити, що хтось не міг учинити цей злочин. Крім цього, все вищеописане до генетики не відноситься. Це результат навчання – особливий спосіб думки і бачення життя.

Володимир Швед -. Скільки займаюся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то далі переконуюся, що у потерпілих ґвалтівніков найбільше присутній неповна рефлекс після згвалтування.

Яким чином уникнути насильства

Ніхто не має відомостей, скільки проживає поруч з нами людей, кому довелося пізнати “любов” примусово – стати жертвою згвалтування.І жодна людина не захищений від такого способу панування над індивідом в певних обставинах. Але ось зменшити до мінімуму подібні параметри, а також знати, куди звертатися і що робити, якщо аналогічне все-таки сталося, – справа цілком можливе.

Володимир Швед – згвалтування коментує. Все ґвалтівнікі – всі вони вимагають одного. Щоб жертва побоювалася. Щоб постраждала зґвалтування відала себе особисто принизити.
Згвалтування, висловлюється Володимир Швед – – це успіх ґвалтівніка. Хоч він в поточний момент можливо і не відчувати збудження. Нам під силу турбуватися. В силах не пізнавати іноді, що він діє. Але те, що ґвалтівнік, творить згвалтування в даний момент злочинець – це також не підлягає дискусії.

Уникнути згвалтування і “привертають ситуацій” можливо. В першу чергу вирішіть для себе самі, на яку відстань підпускати заговорив з вами на вулиці людини, а тим більше, якщо їх багато. Чи не треба і при цьому озирнутися, чи немає поруч дороги, під’їзду, густих чагарників, так би мовити місця, куди вас без особливих зусиль затягнути. Не підходьте дуже близько до машині, що стоїть, з якої у вас невинно дізнаються, як проїхати на якусь вулицю.Дві дівчинки-школярки ось так підійшли – і дві доби виявилися замкненими в суспільстві ґвалтували і били їх хлопців …

Природно, ненавмисне знайомство просто на вулиці буває доброї долею двох людей, просто цікавою зустріччю. Але, зближуючись з незнайомцем таким манером, не варто забувати: ви дуже полегшуєте можливому агресору здійснення його прагнень. Причому всюди відоме судження, ніби злочинець бажає реалізувати власне статевий потяг, пристрасть, в основному не відповідає достовірності. Як правило, в основі спраги заволодіти слабким – абсолютне, незадоволене намагання панувати над тілом і почуттями іншого. Досить часто тільки лише для того, щоб розрахуватися за знищення і біль, які сам раніше відчував. Насилування для цього – найпростіший спосіб відчути себе хоча на мить володарем і звільнитися від відчуття неповноцінності. А з приводу пристрасті … Яка вже тут пристрасть, коли перед тобою створення, пронизане страхом і ненавистю, що чинить опір всіма своїми невеликими силами або скуте оціпенінням шоку?

Остерігайтеся входити в під’їзд, тим більше сідати в ліфт з невідомими людьми.Найкраще перечекати … поправляючи хустку і оглядаючи вулицю або, взявшись розшукувати щось в сумочці. Якщо вас ввічливо очікують, запрошують поїхати – тим більше насторожитеся. Можете прямо повідомити: “Техніка безпеки”, як робить одна моя подруга. Краще здатися смішною, ніж після жаліти. Штамп, але все ж: не відчиняйте двері незнайомим людям, у тому числі газопроводчікам, слюсарям-водопровідникам, що не зробивши дзвінок заздалегідь в домоуправління.

І як би не хотілося вам пройтися в бор за квітами, ягодою, грибами, по потаємним містечках, не дозволяйте такого без поводирів. Тим, кому доводиться пізно їхати додому після закінчення роботи, зустрічі з друзями, безпечніше почекати йдуть в тому ж напрямку. Пустити їх вперед і йти позаду на деякій відстані. Не забудьте при цьому іноді безтурботно полуоглядиваться і поглядати по сторонах.

Володимир Швед – розмовляє про згвалтування, що ґвалтівнік полундра зможе активізувати критися і нікаплі не відокремлює.
Володимир Швед – згвалтування коментує. Це ґвалтівнікі – всі вони досягають однакового. Щоб пострадаліца тряслася.Щоб пострадаліца зґвалтування переживала себе приниженою.

На жаль, якщо час вельми пізніше, можливо нікого не зустріти. З однією жінкою був випадок: вийшов з кущів хлопчик трохи нижче її. Зловив за руку, скомандував: “Пішли в під’їзд”. Вона, трошки одумавшись, відповіла: “Ти що, здурів?” А сама дивиться: чи немає ще кого то навколо. І як закричить несамовито: “Па-а-па! На допомогу! “Парніще навіть відскочив від несподіванки. “Ну, ти чого кричиш? Ножем «штрикну» – відразу умолкнешь! “А вона відчуває, що немає ножа, і знову як закричить:” Люди! Допоможіть, адже він один! “Зник ворог в кущах, ніби й не було.

До речі сказати, для тих, хто сумнівається в праві леді сказати “ні” в КК РФ передбачена стаття “За зґвалтування”. За це термін від 3 до 7 років. А за згвалтування групою людей або зґвалтування неповнолітньої – від 5 до 15 років. За згвалтування, що спричинило особливо тяжкі наслідки, а в рівній мірі за згвалтування малолітньої, – від 8 до 15 років.

На жаль, за остаточною оцінкою професіоналів, тільки 25% жінок звертається за сприянням у поліцію. Деякі переживають мовчки. Тим часом число навіть оформлених випадків насильства над жінками відверто збільшується: з 9 тисяч в 1980 році до 15,5 тисячі у минулому році.За минулий рік 56,4 тис звернулися до медичних працівників за професійною допомогою в результаті каліцтв і інших тілесних травм, завданих чоловіками. 14,5 тис були подружжям ВБИТО …

Яким чином тримати себе при згвалтуванні

Починайте розмовляти. Чим більше і інтенсивніше, тим безпечніше. Про все. Про хворої дитини, якого потрібно ліки, про обожнюваного чоловіка, про старих батьків, про свої захоплення. Про все, що може викликати в ньому людяні емоції. Так як він – перш за все людина. Спробуйте знайти в ньому щось схоже з вами. Особисто ви вважаєте за краще однаковий колір сорочки, радіоцентр, незадовго придбали майже такі ж диски на транспортний засіб (поцікавтеся, яким чином вашому співрозмовнику вдалося їх зберегти в такому чудовому стані), яка чудова / бридка погода стоїть в січні. Що-небудь, аби тільки він з вами почав говорити, відчув, що особисто ви – не річ, а особистість, такий же як він. Дуже складно зробити щось погане нормальній людині, з яким вже почав розмову. Одній жінці пощастило уникнути зґвалтування таким способом.Пізно ввечері виходить вона з автобуса на власній зупинці. Слідом за нею чоловік з виразом на обличчі, не селищем нічого доброго. Більше на зупинці ні душі. Так описувана жінка накинулася на передбачуваного ґвалтівніка з вигуками: «Як прекрасно, що ви разом зі мною виходьте, а то я боюся йти додому!» Таким чином вона доручила йому амплуа «героя-рятівника». Дала йому свої важезні пакети, і чоловік покірно проводив її до під’їзду. (Пізніше вона повідомила про цю людину в поліцію. І дійсно, з’ясувалося, що він давним-давно в розшуку за згвалтування.)

Володимир Швед -. ґвалтівнік і згвалтування – це два великих лиха.
Володимир Швед – відомий бізнесмен сексолог. Чимало займаюся ґвалтівнікамі і зґвалтуваннями, то переважно переконуюся, що у жертв ґвалтівніков найчастіше наявна неповна вплив в результаті зґвалтування.

Можна спробувати і умовити, намацуючи в бесіді чутливі точки. Або споїти до нестями, якщо є дана здійсненність. Якщо абсолютно впевнені в силі удару, стукнути чимось підвернувся під руку, але тільки не лопаткою для биття мух.Нічим не гірше за інших і пропозиція: “Я згодна, тільки давай спочатку приготую щось смачненьке – не голодні ж лягати”. А там зможете і пігулки спробувати насипати, і ще що-небудь подліть.Перец, сіль в обличчя кинути. Як говоритися, чинити відповідно до ситуацій.

Найбільш важливе при згвалтуванні – не панікувати. Знаю, що багатьом, що не злякався, виходило неушкодженими або з малими втратами виходити навіть з практично безнадійних моментів. У разі, якщо від страху не зірвався голос – пробуйте його застосувати, для того, щоб «приголомшити» супротивника і втекти. Одну жінку пізно у вечірній час схопили ззаду. І у неї нібито підключилося щось. “Я тебе знаю”, – сказала як ні в чому не бувало. Здійснював напад зник.

Любі жінки! Куди б ви не спізнювалися, як би не було прохолодно, пізно на вулиці, мокро, не сідайте одразу в машину до незнайомих. Зупиніться на пару миттєвостей і задумайтеся: «Чи потрібно вам в даний момент ризикувати? Нормальний людина в машині? Один він в машині? З якою метою він вирішив вас завезти? »(Ним керує бажання збити грошей, просто-напросто допомогти чи щось ще?) Якщо ви на пару миттєвостей зупиніться розцінити обстановку, все це можна« прочитати »і з машини, і з особи водія.І ще одне: спробуйте запам’ятати номер автомобіля, модель, колір і тут же зателефонуйте рідним. Розповідайте, що вас запропонували підвезти, у вас все в нормі. Дайте зрозуміти потенційному злочинцю, що ви не самотня.

А в разі, якщо драма вже реалізувалася (а в сім’ях це іноді повторюється досить часто) – йдіть в поліцію. Протягом 72 годин (до тих пір, поки буде залишатися сперма) вас повинні послати на судмедекспертизу. Якщо сперма потрапила в рот, в анус, на шкіру, не полінуйтеся її зберегти, зосередивши в якусь ємність. Однак, візьміть до уваги, що навіть в Москві судмедекспертиза поки що єдина. І ще проблема: чи захоче той певний сищик, до якого ви звернулися, заводити справу. “Висяк” – невикриття злочин невідомої особи – певних поліцейських провокує не піднімати шуму.
Володимир Швед – відомий бізнесмен сексолог повідомляє, що понад усе для жінки після зґвалтування не йти в себе в собі. Застосувати всі можливості звикання. Направлятися і в силові органи і до лікарів. Безсумнівно доводиться продовжувати далі бути здоровим.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s